Baras Juoda Raudona

Vieta gerai praleisti laiką

Susipažinkime

Stendalis savo knygoje „Raudona ir Juoda“ rašė, jog po moralinio apsinuodijimo žmogui reikalingi  ne tik fiziniai vaistai, tačiau ir taurė šampano. Bare „Juoda Raudona“ mes siūlome ne tik ją – užsukite ir įsitikinsite!

Kas yra „Juoda Raudona“? Tai – Vilniaus centre, šalia Gedimino prospekto esančioje A. Vienuolio gatvėje įsikūręs baras. „Juoda Raudona“ savo veiklą pradėjo 2009 metų rugsėjį, o baro pavadinimas siejamas su kazino, kuriame statydami ant raudonos arba juodos visada pasieksite pergalę – taip ir užsukę pas mus neliksite nusivylę!

Meniu rasite ne tik lietuviškos, tačiau ir gruziniškos bei kitų Europos virtuvių skonius atstovaujančių patiekalų – be to, maistas čia ruošiamas kruopščiai ir su meile, tad belieka gėrėtis jo skoniu. Bare dirbantis personalas maloniai ir profesionaliai padės išsirinkti ne tik jūsų poreikius bei pomėgius atitinkantį patiekalą, tačiau ir gėrimus. Kasdien nuo 11 val. ruošiame dienos pietus – tad kviečiame pasistiprinti ne tik skaniai, bet ir pigiai.

Bare gausu vaizdo ir garso aparatūros, tad čia organizuojami įvairūs renginiai: vakarais galite sudalyvauti proto mūšiuose, karaokėje, taip pat vyksta įvairių sporto varžybų transliacijos. Rengiame ir uždarus vakarus, aptarnaujame išvažiuojamuosius renginius, teikiame priemonių pobūviams nuomos paslaugas. Vasaros sezono metu kviečiame maloniai ir jaukiai praleisti laiką atnaujintoje terasoje – čia tikrai atsikvėpsite nuo miesto šurmulio ir skubos ritmo.

Susitikime „Juodoje Raudonoje“!

Dienos pietūs  

        • Penktadienis

        11:00 – 16:00

       • Tik Jums, Mielieji svečiai, Pietaujantiems juoda arbata, kava ,naminė gira tik – 1 € .Capucino, late 1,5 €

        1.00 €

       • Kviečiame užsisakyti dienos pietūs į darbo vietą , užsakant nuo 6(komplektų). dienos pietų – atvežimas nemokamai. 868458978.

       • Žirnių perlinių kruopu sriuba

        1.50 €

       • Jautienos befstrogenas su grikiais, salotomis ir JR padažu

        4.40 €

       • Bulviniai blynai su pievagrybių padažu

        3.90 €

Adresas

Vienuolio g. 4, Vilnius

Paskambinkite!

+370 684 58978

Parašykite mums!

[email protected]

Užsakymai priimami:

[email protected]

Sekite Juoda Raudona:

Išvažiuojamasis restoranas: